Ana sayfa GÜNDEM Yoksullar için Yardım Vakti

Yoksullar için Yardım Vakti

Hepimiz hayatımızın gidişatından şikâyet edip dururuz. Ancak bazı kişileri gördüğümüzde yine de kendimizin iyi durumda olduğunu düşünürüz.

32
0

Hepimiz hayatımızın gidişatından şikâyet edip dururuz. Ancak bazı kişileri gördüğümüzde yine de kendimizin iyi durumda olduğunu düşünürüz. Müslümanlık inancı her zaman için yardımlaşmanın öneminden söz etmiş ve yoksullara yardım etmenin bir sorumluluk olduğunu belirtmiştir. Bu durum bizleri yardım yapmaya doğru yönlendirir ve yardım etmediğimizde vicdanımızın rahatsız olmasına sebep olur. Ramazan ayında fitre vermek ve ibadetlerimiz arasında bulunan zekât vermek bu durumun göstergesidir. Günümüzde yardım yapma içeriğini daha büyük boyutlu hale getiren çok kaliteli ve güvenilir dernekler bulunuyor. Bu dernekler aracılığıyla ramazan yardımı ve buna benzer yardımlar daha caiz bir şekilde yapılıyor.

Yardım Derneklerine Nasıl Bağış Yapılır?

Kimsesiz ve yardıma muhtaç olan insanlara ve toplumlara yardım yapmak ve bu yardımların gerçekten ihtiyacı olanlara ulaşmasını istiyorsanız Paylaşım Vakti sitesini tercih edebilirsiniz. Siteye ulaşarak yardım konu ve içerikleri hakkında bilgi edinebilirsiniz. Sizlerin yardımını bekleyen, bu yardımlara muhtaç olan, garip ve zor durumda olan kişilere ulaşabilmek için siteye ulaşabilirsiniz. İftar saati ve inançlarımıza yönelik bilgilere de yer veren siteden Afrika yardımı, erzak yardımı, kırtasiye yardımı, giyim yardımı, kırtasiye yardımı, zekât yardımı gibi birçok seçeneğe yer veren siteden yardım ve bağışlar hakkında bilgi edinebilirsiniz. Toplumsal sorumluluk projelerine katılmak ve yardım yapmak için güvenli bir adres arıyorsanız, Paylaşım Vakti sitesinin içerik ve çalışmalarını inceleyebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here