Ana sayfa GÜNDEM Volvo Yedek Parça Fiyatları

Volvo Yedek Parça Fiyatları

 Volvo ilk kez İsveç’te üretime başlayan bir şirket olarak 1927 yılından itibaren günümüze kadar üretim yapmış bir firmadır.

53
0

 

Volvo ilk kez İsveç’te üretime başlayan bir şirket olarak 1927 yılından itibaren günümüze kadar üretim yapmış bir firmadır. Bu firma 1999 yılında bir araba şirketi tarafından satın alınarak araba ve yedek parça üretimi yapmaya başlamışlardır. Bir şubeden yüksek fiyatlı Volvo markalı yedek parça almanız yerine, seçtiğiniz mağazadan istediğiniz yedek parçayı düşük fiyatlar ile edinebilirsiniz. Tüm gerekli yedek parçaları bu mağazalardan seçerek tamamlayabilirsiniz. Bu sayede sıfır araba almadan yedek parça satın alarak ihtiyacınızı tamamlamış olursunuz. Kaliteli Volvo yedek parçaların önde gelen firmalar tarafından da kullanıldığını unutmamalısınız. Bu markadan otomotiv aksesuarı, yedek parçası gibi birçok üründen aracınıza uygun olan parçalardan birkaçını seçerek siz de alışverişinizi ucuz bir şekilde bitirebilirsiniz. İstediğiniz tüm Volvo yedek parçaları Türkiye’de bulunan tüm firmalarda ve mağazalarda bulunmaktadır. Buna ek olarak eski modellerinizin onarımı için de az fiyatlar ile bu hizmeti alarak aracınızı yenileyebilirsiniz. Bu sayede kötü olan parçaların motorunuza zarar vermesinden aracınızı korursunuz.

 

 

Hızlı Teslimat İle Volvo Kalitesi

Aracınızın yedek parçalarını Volvo marka yedek parçalardan almak istiyor fakat en yakın şubelere uzakta yaşıyorsanız tarafınıza Aras ya da seçtiğiniz bir kargo firması ile bu ürünleri 24 saat içerisinde gönderiyoruz. Harcamanızı kredi kartı, banka havalesi gibi yöntemlerle ödeyebilirsiniz. Yedek parçalarınızı şirketimizin çağrı merkezi olan telefon numarasını arayarak talep edebilirsiniz. Bu talebinizin ardından kısa bir süre sonra tarafınıza kargo tanımlanacak ve ücreti ödemeniz, adresinizi vermeniz halinde tarafınıza gönderilecektir. Gelen yedek parça eğer yanlış ise firmamız ile iletişime geçerek ürünün doğrusu ile değiştirilmesini talep edebilirsiniz. Ürünlerimiz müşterilerimize gönderilmeden önce alanında uzman personelimiz tarafından kontrol edilerek gönderilir. Firmamızı arayarak siparişlerinizi verebilirsiniz. https://srp.com.tr/

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here