Ana sayfa GÜNDEM Veteriner Röntgen Masası Ne İşe Yarar?

Veteriner Röntgen Masası Ne İşe Yarar?

Veteriner sarf malzemeleri ve röntgen için kullanım sağlayan masaların iki şekilde kısmı bulunur.

38
0

Veteriner sarf malzemeleri ve röntgen için kullanım sağlayan masaların iki şekilde kısmı bulunur. Üst taraf yerde bulunan tabyalar tamamen ışığı engellemek için bir tabaka ile örtülür. Alt tarafta bulunan tabaka ise kaymayı engelleyecek ve hayvanın rahat bir biçimde yerleşmesini sağlayacak sünger kaplı bir yapıya hâkim olur.

Bu tür masalar genellikle 120 kg kapasiteye kadar ağırlık taşıyabilen hacme sahiptir. Ürün tamamen toz boya ile boyanmış olur. Bu tür bir özelliğe sahip olduğundan dolayı kolay ve rahat bir şekilde temizlenebilir. Masanın kaymasını engelleyen ayak sistemi ve eşyaların iyi bir şekilde saklanabilmesi için çekmece bölümleri bulunur. Aynı zamanda ürünün maliyet durumu oldukça uygundur. Böyle bir ürün için Doğa Medikal sitesinden hizmet alabilirsiniz

Pet Bakım Masası

Röntgen masasından hariç veteriner medikal malzemeleri arasında bulunan pet bakım masası da oldukça tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Pet bakım masasının motor gibi bir özelliği yer alıyor. Bu yöntem sayesinde manuel olarak ayarlanması gereken zor masalara göre daha farklı bir avantaj sunuyor. Kumanda sistemi bulunur ve istenilen düzey oranına göre öne çekilmesi mümkün olur.

Alt şase kısmı elektrostatik toz boyamalı olarak diğer etmenlere göre oldukça dayanıklı olur. Bunun yanı sıra veteriner mala ve pet masasında fren bulunur. Bu durum sonucunda hareket kabiliyeti sınırlı bir hale getirilir ve muayene sırasında çok kolaylık sağlar. Böyle bir ihtiyaç doğrultusunda Doğa Medikal sitesinden hizmet alabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here