Ana sayfa GÜNDEM Uygun fiyatlarla taşımacılık hizmeti

Uygun fiyatlarla taşımacılık hizmeti

Kurulduğu 1970 yılından beri, Hem Kıbrıs’da hem de Ana vatan da en güvenilir taşımacılık hizmetini veren Kıbrıs Kargo, rakip firmalara nazaran sunduğu uygun fiyatlarla öne çıkmaktadır.

71
0

Kurulduğu 1970 yılından beri, Hem Kıbrıs’da hem de Ana vatan da en güvenilir taşımacılık hizmetini veren Kıbrıs Kargo, rakip firmalara nazaran sunduğu uygun fiyatlarla öne çıkmaktadır. Kaliteli taşımacılığı uygun fiyatlandırmalarla birleştirerek, gerek müşterilerinin gerekse rakiplerinin saygısını kazanmıştır. 50 yılı aşkın tecrübesi ve dinamik kadrosuyla, mesafeleri aşılması kolay bir hale getiren Kıbrıs kargo, asansörlü taşımacılık, depolama ve paketleme servislerini müşterilerine sunarak, diğer nakliye firmalarının önüne geçen bir şirket olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle Kıbrıs taşımacılık alanında yaptığı faaliyetlerle, markalaşma yolunda emin adımlarla yürümektedir. Üstüne üstlük hem denizaşırı hem de hava yolu taşımacılığı yaparak Dünyanın iyice küçük bir yer haline getirmiştir.

Sigortalı nakliyat hizmeti

Denizaşırı ve hava yolu taşımacılığının yanı sıra şehirler arası ve Kıbrıs evden eve nakliyat alanlarında çalışmalar yapan firma, kaliteden ve uygun fiyattan ödün vermeyerek faaliyetlerine devam etmektedir. Müşterin memnuniyetinin en üst düzeyde olduğu Kıbrıs nakliyat, taşımacılık süresinde ortaya çıkabilecek olan beklenmedik bütün durumlara karşın, taşınacak olan eşyaları önceden sigortalayarak, müşterilerine en güvenli nakliyat servisini sağlamaktadır. Hal böyle olunca, Kıbrıs içinde markalaşan Kıbrıs nakliyat, Anavatanda da hizmetlerini sıklaştırarak, büyüme ivmesin hızlandırmıştır. Eğer siz de sigortalı nakliyat hizmeti almak istiyor ve bu hizmetin uygun fiyatlandırma adı altında olmasını istiyorsanız, Kıbrıs kargonun resmi internet sitesine bir göz atabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here