Ana sayfa GÜNDEM Tedes Bilişim ile Uzman Kalite

Tedes Bilişim ile Uzman Kalite

AVM’lerde, depolarda, askeriyede, lojistik, güvenlik firmalarında kullanılmak üzere 2018 yılından beri telsiz hizmeti veren Tedes Bilişim şirketi profesyonel bir şekilde çalışma sunar.

33
0

AVM’lerde, depolarda, askeriyede, lojistik, güvenlik firmalarında kullanılmak üzere 2018 yılından beri telsiz hizmeti veren Tedes Bilişim şirketi profesyonel bir şekilde çalışma sunar. Antalya üzerinde şirketi kurmuş olan Tedes Bilişim hafta içleri saat 09-18 arası ve hafta sonları saat 09-13 arası müşterilerine yardımcı olmaya devam ediyor. Antalya telsiz sektörü üzerinde oldukça iyi bir hizmet ağına sahip olan firma gün geçtikçe daha fazla çevreye ulaşmaya başarıyor.

Ürünleri Hytera, Morola-1, SAF, TYT, Kırısun ve Aranet çözüm ortakları ile anlaşmalı olarak müşterilere sunuluyor. Aynı zamanda Tedes Bilişim whatsapp hattı üzerinden de kullanıcılarına teknik servis hizmeti sağlıyor. PMR, POC, dijital el telsizleri üzerinde uzman bir şekilde farkını ortaya koymaktadır.

Hytera PNC550

Hytera PNC550 hızlı bir şekilde POC iletişimi sağlayan ve PTT düğmeli hizmet akışı veren bir telsizdir. Çok yönlü olmasıyla Adnroid ve akıllı telefonlar üzerinden entegreli olarak sesi anında karşıya temiz bir şekilde iletir. Sağlam ve çizilmeye dayanıklı olan PNC550 serisi Tedes Bilişim tarafından 1.2 metre yükseklikten onaylanan deneme testlerine tabi tutulmuştur. IP68 koruma sınıfı sayesinde tozdan ve nemden korunuz ayrıca güneş ışığında bile kesintisiz iletişim sağlar.Çok yönlü şarj seçenekleri bulunan PNC550 serisi çıkarılabilir pil, çıkarılabilir 4000 Mah pil ve çıkarılabilir özelliği sayesinde kolay bir şekilde ve güvenli kullanım sağlar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here