Ana sayfa GÜNDEM TAM VÜCUT EMNİYET KEMERİ İLE HAYATA TUTUTUN!

TAM VÜCUT EMNİYET KEMERİ İLE HAYATA TUTUTUN!

İş güvenliğinin sağlanması bakımından artık zorunlu bir hale gelen tam vücut emniyet kemeri en tehlikeli işlerde rahat bir şekilde çalışma imkanı sağlamaktadır.

47
0

İş güvenliğinin sağlanması bakımından artık zorunlu bir hale gelen tam vücut emniyet kemeri en tehlikeli işlerde rahat bir şekilde çalışma imkanı sağlamaktadır. Özellikle günümüzün en tehlikeli işi olarak gösterilen inşaatlarda yüksek noktalarda çok daha rahat hareket edilebilir. Büyük riskler ile yapılmakta olan işlerde gerekli güvenlik önlemlerinin sağlanması gerekir. Böylelikle düşme ve çapam gibi risklere karşı da önlemler alınmış olur. Her çalışma yapacak kişinin beden standartları farklılık gösterebileceği için kullanım görüleceğinde gerekli ayarlamaları yapılmalıdır. En ufak bir yanlış hareket insanın sağlığını olumsuz şekilde doğrudan etkileyeceği unutulmamalıdır.

 

Tam vücut emniyet kemeri üretimi gerçekleştirilirken TSE standartları gözetilmektedir. Farklı ölçülerdeki standart ürünler yer almaktadır. Standart ölçülere sahip olan kemerlerde omuz, bel ve bacak bölgelerindeki tokalar kolay bir şekilde ayarlama yapabilme imkanı taşır. Bu özelliğin yanı sıra bedensel açıdan S ölçüsünden başlayarak 2 XL’ye kadar farklı olanları da mevcuttur. Her ürün kendi içerisinde vücuda uygun şekilde ayarlaması yapılabilmektedir. Dilediğiniz ölçü standartlarında taleplerinizi bize ileterek hemen kısa süre içerisinde temin etme şansına sahip olabilirsiniz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here