Ana sayfa GÜNDEM Sözlerin Gücü Adına

Sözlerin Gücü Adına

Sözler neredeyse hiçbir çaba sarf etmeden rahatlıkla kullanabildiğimiz çok güçlü silahlardır.

20
0

Sözler neredeyse hiçbir çaba sarf etmeden rahatlıkla kullanabildiğimiz çok güçlü silahlardır. Silah deyince hemen aklınızda olumsuz bir anlam canlanmasın. Bazen siz bu silahı öyle güzel süslersiniz ki karşınızdaki sarf ettiğiniz sözler onu mutluluktan havaya uçurabilir. Bazen de söyleyeceğiniz delikanlı sözler sizin ne kadar sağlam bir insan olduğunuzu herkese kanıtlayabilir ya da gerçekten sözü bir silah olarak kullanarak karşınızdaki kişiyi kalbinden yaralayabilirsiniz.

Ancak unutmayın ki kalp kırmak hiçbir zaman hoş değildir. En iyisi mi siz hep delikanlı sözler ve duyduğu zaman insanları mutlu edecek sözler sarf etmeye özen gösterin. Kullanacağınız delikanlı sözler konusunda da Sözler Vadisi size yardım etmek için bir tık uzağınızda yer alıyor.

Erkek Sevgiliye Aşk Sözleri

Erkek sevgiliye aşk sözleri bulmak kadınlar için bazen gerçekten bazen zor olabiliyor. Bu konu hakkında ne yapabileceklerini de araştırmaya koyuluyorlar. Ancak internette şöyle bir gerçeğimiz var ki sözlerin birçoğu birbirinden ya iki kelime eksik ya da iki kelime fazla. Sözler vadisi ise bu konuda kaliteli ve güncel sözler ile imdadınıza yetişiyor.

Sevgiliye İyi Geceler Sözleri

Çoğu zaman sevgilimizden duyacağımız sözler modumuzu nirvanaya çıkartabilir. Hele ki bu sözleri gece duyuyorsak bütün günün yorgunluğu silinir gider. Peki, sevgiliye iyi geceler sözleri nerede bulabilirim diye sorarsanız çözüm gayet basit. Sizlere başka adreslere uğramadan Sözler Vadisi site adresine bir uğramanızı tavsiye ederiz. Sitede en güzel sözleri bulabilirsiniz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here