Ana sayfa GÜNDEM Parça Kontör Bayiliği Alımı İçin Gerekenler

Parça Kontör Bayiliği Alımı İçin Gerekenler

Parça kontör bayilik almak gibi bir planınız var ise öncelikli olarak bir iş yeri sahibi olmanız gerekir.

43
0

Parça kontör bayilik almak gibi bir planınız var ise öncelikli olarak bir iş yeri sahibi olmanız gerekir. Çünkü vergi ödemeniz durumunda bayilik alabilmeniz mümkün olur. Bu işlemden sonra da yapmanız gereken tek şey, istediğiniz herhangi bir parça kontör ana firmasına bayilik başvurusunda bulunmak olur.

Bayilik başvurusu sırasında herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez. Bu başvurudan sonra sadece bayilikten gelecek olan sonucu beklemeniz yeterli olur. Parça kontör bayiliği başvurusu için başka herhangi bir işleme gerek olmaz. Bu gibi durumlarda Online Lira sitesinden hizmet alabilirsiniz.

Parça Kontör Bayiliği Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Parça kontör yükleyen ve paket sorgulama yapan siteler her firmaya göre farklılık oluşturabilir. Parça kontör bayiliğinizi eğer ana bir firmadan aldıysanız, istediğiniz her an anlık kontör paylaşımı yapmak mümkün olur. Hiçbir gecikme gibi durum ile karşılanmaz. Bu sayede de hata yapma gibi bir risk olmaz. Bundan hariç parça kontör yükleyen ana firmalar da bulunabilir.

Bu yerden kontör yüklemesi ise api entegrasyonu adı verilen bir sistem üzerinden yapılabilir. Buradan olan işlen biraz uzun, zor ve hata yapılan bir işlem olabilir. Bu yüzden kontör yüklemesi yaparken ana firmamı yoksa ara bir firma üzerinden mi işlem yapılır olmasına çok dikkat etmek gerekir. Böyle bir işlem için mutlaka Online Lira sitesinden hizmet alabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here