Ana sayfa GÜNDEM OEM Lisans Anahtarı Satın Al

OEM Lisans Anahtarı Satın Al

OEM Lisans anahtarı, Windows 10 içerisine kurulmuş bazı yazılımların çalışmasını ve tam sürümle faaliyet göstermesini sağlar.

23
0

OEM Lisans anahtarı, Windows 10 içerisine kurulmuş bazı yazılımların çalışmasını ve tam sürümle faaliyet göstermesini sağlar. Anahtarlar dijital ortamda satışa sunulmuş olup, kolayca aktif duruma getirilebilir. Kurumsal şirketler başta olmak üzere, kişisel amaçlar içinde kullanılmaları mümkündür. Satışa sunulmuş olan bu anahtar bir yıl süreyle geçerlidir. Bunun yanında ticari amaçlar yani kurumsal şirketler için kullanılmaları mümkün değildir.

Bunun yanında kişisel olarak aktif duruma getirilebilir. Win 10 Enterprise fiyat olanakları ile işlemlerin devam etmesi için kullanıcılara sunulmuş bir deneme yazılımıdır. Alınan OEM anahtarı sayesinde bu tür yazılımları 1 yıl süreyle kullanmak mümkündür. Dijital ürün olmaları nedeniyle Lisans Budur sitesinden satın alırken herhangi bir kargo süreci bulunmaz.

OEM Lisans Anahtarı Nasıl Aktif Edilir?

OEM Lisans Anahtarı, kolayca aktif hâle getirilebilir. Anahtar Enterprise üzerinden aktif hale getirilmesi ve bu şekilde kullanılmalıdır. Anahtarlar 1 yıl boyunca kullanılabilir. Dijital ortam ürünleri olması nedeniyle birkaç dakika içerisinde alım yapılırken verilen maile iletilir. Süreç içerisinde birçok kişisel bilgisayarda ihtiyaç durumuna gelmiş olan yazılımların satın alınması adına onlarca kişi Win 10 Enterprise fiyat aralıklarını kontrol etmektedir.

Win 10 Enterprise fiyat içerikleri dijital pazar içerisinde değişim göstermektedir. Satışta olan ürünün fiyatı oldukça ideal ölçülerde yer almakla birlikte, ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde giderecektir. Anahtar kodları alınmadan önce kullanılan yazılımlar ücretsiz deneme sürümleri olmakla birlikte belirli bir süre sonra kapanacaktır. Lisan Budur sitesinden hizmet alabilirsiniz.

Kaynak: https://www.lisansbudur.com/windows-10-enterprise-oem-lisans-anahtari-32ve64-bit-pmu4

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here