Ana sayfa GÜNDEM Konforlu Ve Dakik Servis Hizmetleri İle Tanışın

Konforlu Ve Dakik Servis Hizmetleri İle Tanışın

Personel servisi İstanbul ile hizmet vermekte olan pek çok firma yer almaktadır. Şehrin kalabalığına ve insanların diledikleri ölçüde hizmet verebilmeyi karşılayan şirket sayısı da bir hayli azdır.

131
0

Personel servisi İstanbul ile hizmet vermekte olan pek çok firma yer almaktadır. Şehrin kalabalığına ve insanların diledikleri ölçüde hizmet verebilmeyi karşılayan şirket sayısı da bir hayli azdır. Bu noktada sağlanan personel servisi, Tetiktur’un işine verdiği önem ve değeri gösterir. Öğrencilerin ulaştırılması, personel dağıtımı gibi pek çok alanda en üst düzey kalitede hizmetler sunulur. Hizmete açılana araçlar, son derece titiz ve bakımları tamamlanmış bir şekilde görücüye çıkar. Bu sayede içerisine binen bireylerin herhangi, bir şekilde rahatsızlık duymaması hedeflenir. Özellikle de korona virüs salgını döneminde he türlü testini olmuş ve negatif çıktığına kesin gözüyle bakılan şoför ve çalışma kadrosu ile işlemler sürdürülür.

Korona Virüs Önlemlerine Karşı Üst Düzey Koruma Ve Güvenlik

Araçların giriş ve çıkışında ateş ölçümü, araç içi dezenfeksiyonu ve de yolculara dezenfektan sunularak virüsün yer almasına veya yayılmasına engel olunur. Bu sayede 7’den 70’e her yaş kategorisinden öğrenci veya çalışanın can ve mal güvenliği sağlanır. Aynı zamanda işe geç kalma gibi bir sorun da çözülür. Nitekim dakik ve de güvenilir bir yolculuk tercih edilir. Teklif alabileceğiniz ve ne kadar mal olacağını görebildiğiniz internet sitelerinde sizler de siparişinizi oluşturabilir, kafanıza takılan her türlü soru işaretinin giderilmesi için de müşteri hizmetleri temsilciliği ile iletişime geçebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here