Ana sayfa GÜNDEM Kokuların Mucizevi Yönünü Keşfedin

Kokuların Mucizevi Yönünü Keşfedin

Kokuların mucizevi gücünü keşfedin. Kişiye olumlu olarak etkisi bulunurken, bulunan ortamda da ferahlık ve canlılık sağlayan birbirinden farklı esans ve parfüm çeşitleri ile sizleri hizmetimizi sunuyoruz.

181
0

Kokuların mucizevi gücünü keşfedin. Kişiye olumlu olarak etkisi bulunurken, bulunan ortamda da ferahlık ve canlılık sağlayan birbirinden farklı esans ve parfüm çeşitleri ile sizleri hizmetimizi sunuyoruz. Oda kokusu ve parfümleri kategorilerinde bulabileceğiniz birbirinden ilginç ve farklı egzotik, maceracı, enerji dolu ve mistik koku çeşitlerini bulabilirsiniz. Satışta bulunduğumuz ürünler de oldukça uygun fiyatlar ile sizlerle buluşuyor. Alt kategoriler olarak; çiçek esansları, kozmetik esans ve meyve esansları ürün çeşitlerimiz olarak sizlere sunuyoruz. Bitki özlerinden elde edilen esanslar aromaterapide kullanılan ve masaj olarak da tercih edilen ürün kimyasaldır. Uçucu yağ olarak adlandırılan esanslar fabrikalarımızda üretilirken özellikle bitkinin içerisinde bulunan o hoş koku ve yağı sizlerle buluşturabilmeyi amaçlıyoruz.

Esans Yağlar İle Duygu Durumunuzu Dengeleyin

Uçucu yağ dediğimiz yapı damıtma veya soğuk presleme yolu ile elde edilmektedir. Pek çok esans cilt ile emilim sağlandığında herhangi bir kimyevi madde barındırmadan sizlerin sağlığını koruyacak şekilde üretimi sağlanmaktadır. Uzun süreli olarak sürdüğünüz bölgede barınamasa bile farklı dokusu ve kokusu ile ısı gördüğü anda tekrar ortaya çıkma özelliğine sahiptir. Duygu durumunuzda ve vücut dengeniz de ferahlık ve canlılık sağlayan esans yağlar bilinen birkaç çeşidi ile çokça tercih edilmektedir. Özellikle kullanım alanı stresin atılabilmesi ve kişiye ferahlık ve rahatlık sağlayabilmesi için masaj salonlarında veya vücudun herhangi bir noktasında kullanılabilme uygun olarak üretilmektedir. Esans olarak üretilmiş nane esansı vücut ile temasında bir rahatlık ve gevşemeyi sağlayacaktır. Çoğunlukla lavanta esansı da tercih edilmektedir. Bu da kişinin gündelik hayat içerisindeki yorucu ve stresli yaşamını dengeleyecek bir içeriğe sahiptir. Daha fazla esans çeşidine ulaşabilmek, bambu oda kokusu ürününü görebilmek için sitemizi ziyaret edebilir. Üyeliğinizi oluşturarak online olarak sipariş oluşturabilir ve satın alabilirsiniz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here