Ana sayfa GÜNDEM Kesintisiz Sosyal Sorumluluk Projeleri

Kesintisiz Sosyal Sorumluluk Projeleri

 7 yıl önce iyilik hareketi ile başlatmış olduğu işlemler, hala devam etmekte olan satış ve pazarlama uzmanı Bilal Özdemir, 2012 yılında kurmuş olduğu Inter Turkey isimli Doğa Derneği ile adından sıklıkla söz ettirmeyi başarabilmiştir.

142
0

7 yıl önce iyilik hareketi ile başlatmış olduğu işlemler, hala devam etmekte olan satış ve pazarlama uzmanı Bilal Özdemir, 2012 yılında kurmuş olduğu Inter Turkey isimli Doğa Derneği ile adından sıklıkla söz ettirmeyi başarabilmiştir. Tamamen gönüllülerden oluşmakta olan Inter Turkey Doğa Derneği, 11 farklı sosyal medya platformunda faaliyet göstermektedir. Tüm bu projelerin mimarı ve Inter Turkey Gruplar Admini olarak faaliyet göstermekte olan Bilal Özdemir, ‘’ 2012 yılında çıktığımız bu yolda beni iyilik hareketi için yalnız bırakmayan tüm dostlarıma teşekkür ediyorum. Bizler, ulaşmadığımız hiçbir köy kalmayana dek çalışmaya devam edeceğiz.’’ diye açıkladı.

‘’17 Ülkede Sosyal Sorumluluk Projesi’’

2012 yılından beri Inter Turkey adıyla gerçekleştirilen sosyal sorumluluk projelerinin kurucu ismi olan Bilal Özdemir, ülkemiz oluşumları tarafından yürütülen projelerin yakın zaman önce uluslararası arenaya dahi sıçradığını belirtmiştir. Özdemir ‘’Ülkemiz çapında iyilik hareketi olarak gösterilmekte olan Inter Turkey çatısı, sosyal destek alanında uzman kişiler çapında dahi büyük ilgi görmüş ve taktire şayan bir şekilde karşılanmıştır. Son zamanlarda Inter Turkey gruplarının gerçekleştirmiş olduğu kaliteli etkinliler sayesinde 17 ülkede sosyal sorumluluk projesi üretebilecek temsilciler erişim sağlayabildik. Bu gurur yalnızca benim değil, benimle birlikte yürümekte olan tüm arkadaşlarımındır.’’ diye açıkladı. Ülke genelindeki iyilik hareketlerinin devam edeceğini vurgulayan Özdemir, yeni projelerinde yolda olduğunu bildirdi.

Bilal Özdemir’in sosyal medya hesapları:

Facebook: https://www.instagram.com/b.ozdemir/

Instagram: https://www.facebook.com/bilal.ozdemir.313371

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here