Ana sayfa GÜNDEM Karekod İle Döküman Sorgulama Sistemi

Karekod İle Döküman Sorgulama Sistemi

Sunmuş olduğumuz hizmetler kapsamında belirli testlerden geçirilerek ürününüze onay verilmektedir. Bu testler lvd testi, Emc testi, pano tipi testi olmaktadır.

112
0

Sunmuş olduğumuz hizmetler kapsamında belirli testlerden geçirilerek ürününüze onay verilmektedir. Bu testler lvd testi, Emc testi, pano tipi testi olmaktadır. Tüm bu işlemler sonucunda ürününüz belgelendirilir ve sertifikasyonu verilir. Sitemizin sunmuş olduğu bir başka hizmet ise karekod ile döküman doğrulama hizmetidir. Belge sorgulama kısmı yanına da kullanarak elde edebileceğiniz bu işlem basamakları Türk standartlarına uygunluğu bulunan belgenizin uygunluk beyanını sorgulayabilmeniz mümkündür. Bu anlamda yapılacak olan sorgulama sonucunda detaylı bir içerik durumuna ulaşabilirsiniz. Dökümanınızın tarihini, kapsamını ve geçerlilik zaman dilimini sorgulama sonucunda elde edebilirsiniz.

CE Onayına Sahip Ürününüzün Sorgulanması

Sitemizde satışını ve hizmetini sunmuş olduğunuz ürünün laboratuvarlarımız aracılığı ile yapılan Pano tip testi sonucunda uygunluğunun belirlenmesi ile belgelendirilmesi yapılmaktadır. Bu yasal bir şekilde ve sağlığına zarar vermeden ürünlerin satışın yapılmasını sağlamaktadır. Sunmuş olduğumuz hizmetler kapsamında belge sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu kategoride ürün belgesi sorgulama, CE belgesi sorgulama ve rapor sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz. Hızlı ve pratik bir şekilde ürün belgelendirme sistemi sayesinde ürün belgesi sorgulama işlemlerinizi yapabilmek için ürününüze ait belge numarası veya revizyon numarasını bilmeniz gerekir. Kuruluş kodunu da belirlenen alana yazdıktan sonra sorgulama işlemini yapabilirsiniz. Bunun ile birlikte laboratuvarlarımızda testten geçirilmiş ve onayının verilmiş olduğu ürününüzü onayının geçerlilik tarihini ve genel detayına görebilmeniz mümkün hale gelir. Sitemizin sunmuş olduğu bir başka hizmet ise belirli Lvd testi sonucunda CE belgesi almaya hak kazanan ürününüzün sorgulamasını yapabilmenizdir. Bunun için CE kodunuzun belirli alana girilmesi ve firma kodunuzun ilk 3 harfinin istenen alana girilerek sorgulama işleminin yapılması gerekmektedir. Sağlamış olduğumuz hizmet kapsamında rapor sorgulama sistemimiz ile istediğiniz raporunuzun geçerliliği, başlangıç tarihi ve içeriği hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here