Ana sayfa GÜNDEM Hızlı Menü Kullanımı

Hızlı Menü Kullanımı

Qr menü bütün dünyada kullanılan bir sistemdir. Dokunmatik sistem özelliğine sahiptir. Dijital ekran üzerinden sipariş verilir.

69
0

Qr menü bütün dünyada kullanılan bir sistemdir. Dokunmatik sistem özelliğine sahiptir. Dijital ekran üzerinden sipariş verilir. Bu hem hijyen açısından hem de siparişin hızlı bir şekilde hazırlanmasında olanak tanımış olur. Normal bir restoranda garsonu çağırmanız, menü istemeniz, sipariş seçiminde vakit kaybınız, siparişi vermeniz ve siparişi beklemeniz oldukça uzun zaman alır. Bu çoğu zaman can sıkıcı bir durumdur. Bu gibi durumların yaşanmaması için Qr menü kullanımı oldukça avantaj sağlar. Maksimum yarım saatte gelen siparişiniz qr menü sayesinde ortalama 1-5 dakika arasında gelir.

Qr Menü Neden Tercih Edilir?

Dijital platform üzerinde kullanılan qr kod, ülkemizde yaygın şekilde kullanılıyor. Özelikle cafe, restoran, gece kulübü kısacası yiyecek ve içeceklerin olduğu her yerde qr menü kullanılır. Bulunduğunuz yerden siparişin verilmesi için masa üzerinde kare kod menü bulunur. Dijital telefon ya da i-pad üzerinden kare kodu okutma seçeneğine tıklayarak menü hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Kare kod menü sayesinde ekranda ürünler hakkında bilgi çıkar. Kısaca tanımlamak gerekirse bir restoranda yiyecek ve içecekler hakkında bilgi ve fiyatını anında görebilirsiniz.

Qr Menü Sisteminin Avantajları

Qr menü sisteminin avantajları şu şekildedir.

  • Fiziksel olarak dokunma yoktur. Aksine temassız sistemine sahiptir.
  • İşletmeye özel olarak bir qr kod verilir. Bu sayede Qr menü oluşturucu aktif olur.
  • Temassız işlem yapıldığından dolayı hijyenik, müşteri dostu olarak adlandırılır.
  • Qr menü içeriği işletme tarafından güncellenebilir.

Qr menü sisteminin avantajlarından yararlanmak isteyen plusqmenu’yü tercih edebilir.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here