Ana sayfa GÜNDEM Güvenlik Soruşturması

Güvenlik Soruşturması

 Ülkemiz çapında sıklıkla uygulanmakta olan ve kişilerin memuriyet durumlarında gerekli olduğu belirtilen güvenlik soruşturması, emniyet ve istihbarat tarzı devletin üst mercilerine geçiş yapacak memur adayları için gerçekleştirilmektedir.

162
0

Ülkemiz çapında sıklıkla uygulanmakta olan ve kişilerin memuriyet durumlarında gerekli olduğu belirtilen güvenlik soruşturması, emniyet ve istihbarat tarzı devletin üst mercilerine geçiş yapacak memur adayları için gerçekleştirilmektedir. Çoğunlukla arşiv araştırması ile birleştirilmekte olan ilgili soruşturma, kişinin kendisinin araştırılmasının yanında birinci dereceden ailesinin de araştırılmasını kapsamaktadır. Bu bağlamda kurulan ve bünyesinde güvenlik soruşturması tarzı hizmetleri barındırmakta olan Kadim Hukuk şirketi, bünyesinde yer alan milyonlarca memnun müşteri ile faaliyetlerine 2021 itibarıyla da devam edeceğini açıklamıştır. Siz de ceza avukatı talep etmek istiyor ve uygun fiyatlandırma tarifelerinden yararlanabilmek istiyorsanız Kadim Hukuk firmasının resmi adresini günün her saatinde ziyaret edebilirsiniz.

Olumsuz Güvenlik Soruşturmaları

Memuriyet için atama beklemekte olan birçok aday, güvenlik soruşturması içinde belirli bir süre devlet makamlarından gelecek olan tebligatları beklemektedir. Hal böyle olunca atanmanın önündeki son adım olarak görülmekte olan güvenlik soruşturmaları zaman zaman olumsuz da sonuçlanabilmektedir. Olumsuz bir arşiv araştırması veya güvenlik soruşturması almış olan bireylerin 60 gün içerisinde Anayasa mahkemelerine de başvurma hakları bulunmaktadır. Bu bağlamda kurulan ve olumsuz güvenlik soruşturmalarınızda sizlerin her daim yanında olan Kadim Hukuk bürosu, prestijli avukat ekibi ile adından sıklıkla söz ettirmeye devam etmektedir. Siz de güvenlik soruşturmalarının memur olmanıza engel olmasını istemiyorsanız Kadim Hukuk firmasının resmi adresini 7/24 gönül rahatlığıyla ziyaret ederek hukuk alanındaki son dakika bilgileri de erişim sağlayabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here