Ana sayfa GÜNDEM Görkem Uludüz: Yeni bir yıldız adayı ile yakında sizlerleyiz

Görkem Uludüz: Yeni bir yıldız adayı ile yakında sizlerleyiz

Uzun yıllar yurtdışında yaşadıktan sonra İstanbul'a yerleşen ve Uludüz Medya ile başarılı projelere imza atan yapımcı Görkem Uludüz, Almanya'da oyunculuk ajansı sahibi arkadaşı Sibel Ekici ile birlikte yeni süprizlerin hazırlığında.

79
0

 

Uzun yıllar yurtdışında yaşadıktan sonra İstanbul’a yerleşen ve Uludüz Medya ile başarılı projelere imza atan yapımcı Görkem Uludüz, Almanya’da oyunculuk ajansı sahibi arkadaşı Sibel Ekici ile birlikte yeni süprizlerin hazırlığında.

 

Geçtiğimiz günlerde İstanbul’un gözde bir mekanında ortak lansman gerçekleştiren ikili, söz ve müziği Görkem Uludüz’e ait olan ve Yasemin Demir ile Zafer Peker’in seslendirdiği bir single çalışması ile müzik dünyasına el attı.

 

Vadistanbul’da rastladığımız Görkem Uludüz projeleri ile ilgili konuştu:

 

‘Geçtiğimiz hafta sevgili arkadaşım Sibel Ekici ile birlikte ortak bir lansman gerçekleştirdik. Kendisi Almanya’da yaşayan ve oradaki yetenekli gençlerimizi bizlere kazandırma çabasında olan adeta bir yetenek avcısı. Son çalışmamızda Yasemin Demir isminde muhteşem bir sesi bizlere tanıttı. Güzel bir single hazırlığındayız ve çok yakında dinleyicilerin beğenilerine sunacağız. Birlikte daha nice güzel projelere imza atmak ümidiyle…’

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here