Ana sayfa GÜNDEM Blackout Kumaş Seçimi

Blackout Kumaş Seçimi

Blackout kumaş üreticileri tarafından üretilen ürün seçim için renk ve ton farklılıklarına ve kullanacağınız ortama uygun tarzda bir kumaş seçimi yapabilirsiniz.

19
0

Blackout kumaş üreticileri tarafından üretilen ürün seçim için renk ve ton farklılıklarına ve kullanacağınız ortama uygun tarzda bir kumaş seçimi yapabilirsiniz. Kumaş için ölçü alınırken kumaşın yere değecek şekilde olmasına dikkat edilip ona göre ürün ölçüsü almanızda fayda olur. En ölçüsü alırken de kendi ölçünüzü oranlayacak şekilde ölçü vermeniz en iyi ve faydalı olur.

Küçük ölçüye kanat olmayacağı gibi büyük ölçüye de küçük olmaz. Defolu, hatalı ve yanlış dikilmiş ürünler ile ilgili firma yetkilisi ile görüşebilirsiniz. En iyi ve güvenli bir şekilde ürün üretimi sağlanır. Fakat herhangi bir aksiliğe karşı müşteri asla mağdur edilmez. Genellikle size özel ve sizin ölçünüze göre dikilmiş bir ürün olur. Böyle bir durumdan faydalanmak isterseniz Tok Demir Tekstil sitesinden hizmet alabilirsiniz.

Blackout Perde Nasıl Temizlenir?

Stor blackout perde üreticileri sayesinde ürün çeşidi olmasına rağmen bu tür perdelerin temizliği diğerlerine göre pek farklı sayılmaz. Fakat bu ürün yıkanmamalıdır. Eğer perde yıkanır ise özel PVC kaplamasına zarar verilebilir. Blackout stor perde temizliği için belirli başlı adımlar bulunur. Bunlar ise; perdenin temizliği için sizin rahat bir şekilde hareket edeceğiniz ve kumaşı katlamadan, kırışmadan serebileceğiniz bir alan yeri ayarlamanız gerekir.

Perdeyi yukarı kısımda topladıktan sonra yan montaj ayaklarından borusu ile birlikte çıkarın. Silmek için ayarladığınız yere ürünü serin. Perdeyi köpüklü ve hafif nemli bir bez ya da sünger ile yıkayın ve ardından da durulayın. Böyle bir ürün seçimi için Tok Demir Tekstil sitesinden güvenilir bir hizmet alabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here