Ana sayfa GÜNDEM Bitcoin ve Dogecoin

Bitcoin ve Dogecoin

Bitcoin ve Dogecoin, kripto paralardır ve birçok kişi artık bunlara yatırım yapmaya başlamıştır.

20
0

Bitcoin ve Dogecoin, kripto paralardır ve birçok kişi artık bunlara yatırım yapmaya başlamıştır. Nasıl Bitcoin alınır sorusunun cevabı için BtcTürk veya Binance borsalarından birine kaydolmanız gerekiyor. Kayıtta sizden e posta, T.C. kimlik numarası ve telefon numarası gibi bilgiler istenir. Bilgilerinizi girdikten sonra üye olduğunuzda hesabınızı onaylamanız gerekir.

Onayladıktan sonra ise alım satım yapmaya başlayabilirsiniz. Bunun için yatır bölümüne gelerek banka hesaplarından birine IBAN numarası ile havale veya EFT yaparak sanal cüzdanınıza para yatırmalısınız. Bunu yaparken de sizin adınıza kayıtlı bir banka ile işlem yapmanız şarttır. Nasıl Alınır sitesinden konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bitcoin Nasıl Alınır?

Bitcoin nasıl alınır sorusu, kripto para alıp satmaya yeni başlayan kişiler tarafından çok soruluyor. Alım yapmanın iki yolu vardır. Bunlardan biri piyasa emri ile alış yapmakken bir diğeri de limit emri ile Alım yapmaktır. Piyasa emri ile yapılan alımlarda o anki fiyat üzerinden alış gerçekleştirilir.

Limit emri ile yapılan alımlarda ise, emir verdiğiniz fiyat üzerinden satış emri gerçekleşmesi durumunda işleme alınır. Aldığınız kripto paraların fiyatları yükselince satmanız halinde de kar elde etmiş olursunuz. Dogecoin nasıl alınır sorusunun cevabı da aynıdır.

Almak istediğiniz tutarı girerek aldığınız tüm kripto paraları tekrar Türk lirasına çevirebilir ve istediğiniz zaman çekebilirsiniz. Bunun için Nasıl Alınır sitesinden de yardım alarak borsaya atılabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here