Ana sayfa GÜNDEM Bill Gates’ten itiraf: “Çok büyük bir hata yaptım”

Bill Gates’ten itiraf: “Çok büyük bir hata yaptım”

44
0
Bill Gates'ten itiraf:
Bill Gates'ten itiraf: "Çok büyük bir hata yaptım"
Bill Gates'ten itiraf:

CNN’den Anderson Cooper’a konuşan Bill Gates, Epstein ile ilişkileri ve eşi ile boşanma sürecine dair açıklamalarda bulundu.

Bill Gates'ten itiraf:

Gates, geçtiğimiz günlerde eşiyle boşanma sürecinin resmi olarak sona ermesine ilişkin soruyu yanıtladı.

Bill Gates'ten itiraf:

Gates bu süreçlerin zorlu olduğunu vurgulayarak şu an yaşadıklarına ilişkin “Bu bir derinlemesine düşünme dönemi ama bir noktada hayatımda ilerlemem gerekiyor.” dedi.

Bill Gates'ten itiraf:

Çift son yıllarda zamanının çoğunu Bill & Melinda Gates Vakfı aracılığıyla küresel sağlık sorunlarına odaklanmıştı. Boşanma sonrası vakıf çiftin birlikte çalışıp çalışmayacağını görmek amacıyla 2 yıllık bir deneme sürecine girildiği açıklandı. Aksi durumda, Melinda Gates’e ödeme yapılacak ve eşbaşkanlıktan istifa edecek.

Bu gelişme hakkında açıklama yapan Bill Gates, CNN’e, Melinda French Gates’in kalmasını umduğunu söyleyerek “Bu kesinlikle vakıf için en iyi şey olur. Melinda, vakfın daha iyi olmasına yardımcı olan inanılmaz güçlere sahip” dedi.

Bill Gates'ten itiraf:

Gates, röportajda eski eşinin, insan kaçakçılığı ve seks ticareti ile yargılanan ve ardından hücresine intihar eden milyarder Jeffrey Epstein ile olan bağları nedeniyle kendisinden boşandığı iddialarına da yanıt verdi.

Bill Gates'ten itiraf:

Gates, “Onunla, küresel sorunlara ilişkin vakıflara bağış yapması için birkaç kez akşam yemeği yedim. Ancak bunun gerçekleşmeyeceğini gördüğümde bağlarımı kopardım” dedi.

Bill Gates'ten itiraf:

Gates sözlerine “Onunla zaman geçirmek ve ona itibar kazandırmak çok büyük bir hataydı” diyerek devam etti.

Bill Gates'ten itiraf:

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here