Ana sayfa GÜNDEM Çelik Kapı Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Çelik Kapı Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Çelik kapı ve villa kapısı gibi önemli ürünlerin güvenilir bir firma tarafından üretilmesi çok önemlidir.

34
0

Çelik kapı ve villa kapısı gibi önemli ürünlerin güvenilir bir firma tarafından üretilmesi çok önemlidir. Günümüzde merdiven altı çelik kapı üretimi yapan atölye yerleri, bu ürünleri sosyal medya sayesinde satışa sunabiliyor. Tabi bu firmalar genellikle insanları dolandıran ve kandıran yerlerdir. Çelik kapı fiyatları beklenen meblağdan çok az veya çok fazla ise sakın kanmayın.

Bu tür kişi veya kurumlar sizi kandırıyor olabilir. Para gönderip kapısını alamayan kişilerden olmayın. Çelik kapı satın aldığınız zaman kapı size fabrika teslim ya da mağaza teslim olarak sunulur. Çelik kapı alacağınız zaman nakliye ve montaj hizmetinin bulunup bulunmadığını kontrol edin. Sonrasında herhangi bir masraf ile karşılaşmamak için önleminizi alın.

Çelik Kapıdaki Montaj İşlemleri Nelerdir?

Çelik kapı modelleri kasasında yer alan mil yuvasının en az 5mm’lik çelik sayesinde kuvvetlendirilmiş olması gerekir. Aynı zamanda bu sistem Emir Çelik Kapı sitesi sayesinde duvara montajlanmasını sağlar. Kasanın kilit yeri çelik lamalar ile sabitlenmelidir. Hırsız içeriğe girmek için kapıya müdahale etmek ister. Onun müdahale edebileceği yerlerin ortalama 7mm ve 10mm çelik lamalar ile desteklenmesi gerekir.

Kapı altında yer alan mermerin çok güçlü bir şekilde yerine sabitlenmesi gerekir. Kasa ve kapı bölümünün boşluğu 4 veya 5 mm’den fazla olmaması gerekir. Kapının montaj işlemi bittikten sonra esneme gibi bir durum ile karşılaşılmaması çok önemli bir güvenlik önlemidir. Kapı ihtiyacınızı Emir Çelik Kapı sitesinden karşılayabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here