Tarayıcı Tabanlı 3 Online Fotoğraf Düzenleyici

0
57 views

Bazen fotoğraflarımızı düzenlemek istediğimiz ekstra araçlara ihtiyaç duyarız. Akıllı telefonlarımızda kolay kurulum yapılan fotoğraf düzenleme uygulamaları işimizi kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmemizi sağlarken bilgisayarlarımızda ise bu işlem biraz farklı işliyor.

Bilgisayarlarda fotoğraf düzenleme 3 farklı şekilde gerçekleştiriliyor. Cihazınıza yeni bir fotoğraf editörü yüklemek, işletim sisteminin varsayılan editörünü kullanmak veya online resim düzenleyiciler ile işlemlerinizi gerçekleştirmek. Bu yazımızda sizlere işin en kolay ve etkili yönü olan tarayıcı tabanlı resim düzenleyiciden bahsedeceğiz.

Pixlr

Mobil aplikasyonu da bulunan bu uygulama, listemizin en işlevsel ve etkili programı. Eğer düzenleme işinizde ne kadar yapılacak işlem varsa Pixlr bunların büyük bölümünü gerçekleştiriyor. PixlrPhotoshop, Pixlr ve diğer araç uygulamaları ile farklı ihtiyaçlar için çözüm üreten Pixlr’da, Photoshop benzeri kayman mantığında çalışan sistemi bulmanız bile mümkün.

Ayarlamalar, filtreler, farklı araçlar, yazı stilleri gibi kullanabileceğiniz bir çok farklı özellikle bunu tercih edeceksiniz. 25 farklı dil desteği ve birden fazla kayıt seçeneği de sizlerin imkanlarına sunuluyor.

Fotor

Kullanıcı dostu arayüzü ile dikkatleri üstün çeken başka bir resim düzenleyici olan Fotor ile bir çok işlemi yerine getirebiliyorsunuz. Standart resim düzenleyicilere nazaran kolaj, tebrik kartı efektleri, mercek efektleri (lens flare), gibi bir çok özelliği kullanıcılarına sunan Fotor, ayrıca resimlerinize nesne eklemenize de olanak sağlıyor.

BeFunky

Adı kadar kullanımı de eğlenceli olan BeFunky, bir çok kullanım seçeneği ile kullanıcılarına farklı düzenleme olanakları sağlıyor. Renk düzenlemeleri, çeşitli filtreler, makyaj düzenlemesi, çeşitli grafikler, katman mantığı, yazı efektleri gibi bir çok araç ile düzenlemeniz mümkün.

Makyaj düzenlemesi ile cildinizde yer alan lekeleri giderebilir, ten renginizi açabilir, dişlerinizi beyazlatabilir veya buna benzer bir çok işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca farklı bir aracı olan “Designer” ile farkl tipografik tarzlarda içerik oluşturmanız mümkün.

CEVAP VER