AÖF Açıköğretim Sınav Sonuçları ‘Anadolu Mobil’ ile cebinizde!

0
66 views
Türkiye’nin en çok öğrencisine sahip fakültesi ünvanına sahip olan Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) sınavları yapılmaya devam ediyor.

İçerisinde barındırığı bölümleri ile vize ve final sınavları yapılan üniversite de sonuçlar büyük bir merakla bekleniyor. Çoğu öğrenci bu sonuçları AÖF web sitesi https://www.anadolu.edu.tr/acikogretim adresi üzerinden takip ederken kimileri ise bu sonuçları mobilden öğreniyor.

Anadolu Mobil ile Sonuçlar Nasıl Öğrenilir?

Anadolu Üniversitesi Resmi Mobil uygulaması Anadolu Mobil, artık hem iPhone‘da, hem iPad‘te hem de tabii ki Android‘te!

Açıköğretim Fakültesi‘nden aldığınız derslerin kitaplarını ve videolarını cebinizde inceleme fırsatına sahip oluyorsunuz. Sınav giriş belgesi ve sınavda sorumlu olduğunuz üniteleri bu uygulama üzerinden takip edebiliyorsunuz. Ayrıca deneme sınavları oluşturup istediğiniz yerde çözerek pratiğinizi artırma şansına sahipsiniz.

Yeni sürümle birlikte sınav notlarınızı, sosyal medya paylaşımlarımızı, Radyo A’yı, Taşbina, Akademik Kulüp ve yemekhane menülerini, kütüphaneyi, A Haber’i, E-Gazeteyi, üniversite akademik takvim, etkinler ve duyurularını sadece bu Anadolu Mobil ile ulaşabilirsiniz.

Anadolu Mobil – Android indirmek için tıklayınız

Anadolu – iOS indirmek için tıklayınız 

Uygulamalar Google Play Store‘da Anadolu MobilApp Store’da ise Anadolu olarak geçmektedir. Uygulamarı indirdikten sonra T.C Kimlik No/Öğrenci No ve şifrenizi girerek tüm özelliklere ulaşabilirsiniz.

NOT: Yeni kayıt olan öğrencilerimizin dersler bölümünü aktif olarak kullanabilmeleri için ders bilgilerinin sisteme yüklenmesini beklemeleri gerekmektedir.

CEVAP VER