Flaş İddia :Dursun Özbek Galatasaray’ı Dolandırıyor!

0
51 views

Ünlü gazeteci Fatih Altaylı Galatasaray – Beşiktaş maçına dair açıklamalar yaparken Galatasaray’ın son durumunu değerlendirdi ve Dursun Özbek hakkında açıklamalarda bulundu.

HaberTürk yazarı gazetecei Altaylı, Bloomberg HT’de yayınlanan Spor Saati programında gündeme damga vuracak açıklamalar yaptı. Galatasaraylı kimliğini saklamayan ve Galatasaray Kulüp üyesi olan Fatih Altaylı Başkan Durdun Özbek’in Galatasaray Spor Kulübünü dolandırdığını ve Galatasaray Yönetim Kurulu’nda yer alan kişileri de kandırdığını iddia etti.

Fatih Kuşçu’nun moderatörlüğünü yaptığı programda spor gündemine dair gündem yaratacak açıklamalar yapan Altaylı’nın konu ile ilgili açıklamaları şu şekilde :

”Bir dahaki genel kurulda veya divan kurulunda çıkıp nihai bir konuşma yapacağım. ‘Siz bunu mu alkışlıyorsunuz?’ diyeceğim. Benim Galatasaraylı olmama sebep olan duruş artık kalmadı. Hala takım sahaya çıktığında heyecanlanıyorum ve kazansın istiyorum ama Galatasaray’dan çok fazla uzaklaşmaya başladığımı hissediyorum. Birçok yakınımda olan Galatasaraylı da aynı düşüncede. Bunun tek sebebi Dursun Özbek ve ona yüz veren kişiler. Genel kurulda benim gibi düşünen çok kişi var. Benim gibi düşünenler %49 diğerleri %51… Başkan sürekli genel kurulu kandırıyor. Nuri Alço tarafından ilaçlı gazoz içirilmiş bir genel kurula sahip Galatasaray… Hamaset dolu laflarla Dursun Özbek, genel kurula gazozu içiriyor. Başkan birçok yanlışlar yaptı. Bundan ötürü Mart ayında ibra olmama tehlikesiyle karşı karşıya kalacağını biliyordu. Bu konuşulan şey taktik kongre… Mart ayında hakiki genel kurul geldiğinde kendini aklanmış göstermek için bunu yaptı. Galatasaray’ı resmen dolandırıyor. Burnuna ip takmış Galatasaray’ı dolandırıyor. Galatasaray’ı ikinci kümeye düşürünceye kadar hiçbir sıkıntı yaşamaz. Veya Galatasaray borçtan dolayı birinin eline geçinceye kadar hiçbir sıkıntı yaşamaz.”

CEVAP VER