Fatih Terim’in doktoru açıkladı: Bu sorunun cevabı çok zor!

Fatih Terim’in doktoru açıkladı: Bu sorunun cevabı çok zor!

Testlerin pozitif çıkmasının ardından Fatih Terim'e virüsün nereden bulaştığı merak konusu. Prof. Dr. Celalettin Kocatürk yaptığı açıklamalarda viürüsün kimden bulaştığını cevaplamak çok zor, çevresinde bir çok kişinin testinin pozitif çıktığını açıkladı.

104
0
PAYLAŞ

Testlerin pozitif çıkmasının ardından Fatih Terim’e virüsün nereden bulaştığı merak konusu. Prof. Dr. Celalettin Kocatürk yaptığı açıklamalarda viürüsün kimden bulaştığını cevaplamak çok zor, çevresinde bir çok kişinin testinin pozitif çıktığını açıkladı.

Koronavirüs salgınına yakalan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’le ilgili olarak deneyimli teknik adamın doktorlarından biri açıklama yaptı.

Galatasaray’da Teknik Direktör Fatih Terim’in corona virüs testinin pozitif çıkmasının ardından deneyimli çalıştırıcının tedavisi devam ediyor.

Fatih Terim ile ilgilenen doktorlardan biri olan İstinye Üniversitesi Göğüs Cerrahisi Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Celalettin Kocatürk, Habertürk TV’de Fatih Terim’in sağlık durumu hakkında sorulan sorulara “Fatih Terim’in şuan durumu iyi. İnşallah böyle devam eder.” şeklinde yanıt verdi.

“Bunu paylaşmak ne kadar doğru?”

Celalettin Kocatürk ayrıca “Fatih Terim’e nasıl bulaştığıyla ilgili durumlar var ama bunu paylaşmak ne kadar doğru. Spor camiasından bu hastalığı olan birileriyle teması var. O kişilerde tespit edildi.” ifadelerini kullandı.

“Virüs mutlaka ağır seyredecek diye bir şart yok”

Bilim Kurulu üyelerinden Profesör Doktor Alpay Azap ise, “60 yaşın üzerindeki insanlarda bu virüsün mutlaka ağır seyredecek diye bir şart yok. Bunu hafif geçirenler de olacak” dedi.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK