Taha Duymaz’ın Instagram hesabı yeniden açıldı! Taha Duymaz kimdir?

Taha Duymaz’ın Instagram hesabı yeniden açıldı! Taha Duymaz kimdir?

83
0
PAYLAŞ
Taha Duymaz'ın Instagram hesabı yeniden açıldı! Taha Duymaz kimdir?
Taha Duymaz'ın Instagram hesabı yeniden açıldı! Taha Duymaz kimdir?

Fenomen haline gelen ve kullanıcıların yoğun ilgisini gören Taha Duymaz’a çeşitli hesaplardan aldığı reklam ücreti üzerine eleştiriler yapıldı. Eleştirilere cevap veren Duymaz’ın sosyal medya hesabı, şikayetler üzerine kapatıldı.

Duymaz, 1,3 milyon takipçisi olan hesabının yeniden açılması için form doldurup, başvuru yaptı. Duymaz’ın yaptığı başvurunun ardından, hesabı yeniden kullanıma açıldı. Twitter’ından açıklama yapan Taha Duymaz, “Abilerim, ablalarım hesabım açıldı. Destek veren, dua eden herkesten Allah razı olsun” dedi.

Taha Duymaz 2

TAHA DUYMAZ KİMDİR?

Yayladağı ilçesinde, Suriye sınırına yakın Güveççi Mahallesi’nde ailesiyle yaşayan Taha Duymaz, 5 metrekarelik mutfaklarında yaptığı yöresel lezzetleri ve farklı tarifleri sosyal medyada paylaşmaya başladı. Yaşadığı köy evindeki mutfağında yaptığı yemek ve tatlı çeşitlerinin videolarını sosyal medyada paylaşan Taha Duymaz, ileride iyi bir aşçı olmayı hedeflediğini söyledi.
Taha DuymazTaha Duymaz 4

Taha, aralarında Gülben Ergen ve Demet Akalın’ın da bulunduğu ünlü isimlerin de kendisine destek vermesiyle çok sayıda takipçi kazandı.

Taha DuymazTaha Duymaz2
1 milyonu geçen takipçi sayısıyla son günlerin sosyal medya fenomeni olan Taha Duymaz, yemek ve tarifleriyle sosyal medyada ilgi çekti.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

BİR CEVAP BIRAK