Survivor’da 2. eleme adayı kim oldu? Dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte Survivor’da...

Survivor’da 2. eleme adayı kim oldu? Dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte Survivor’da elemeye kalan yarışmacılar

68
0
PAYLAŞ
Survivor'da 2. eleme adayı kim oldu? Dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte Survivor'da elemeye kalan yarışmacılar
Survivor'da 2. eleme adayı kim oldu? Dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte Survivor'da elemeye kalan yarışmacılar

Survivor 100. bölümde iki takım, 2. dokunulmazlık oyunu için karşı karşıya geldi. Kıran kırana mücadele sonrasında dokunulmazlığı kaybeden takım, ada konseyinde bir eleme adayı belirlemek zorunda kaldı.

SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020’de kırmızı ve mavi takımlar, bir kez daha dokunulmazlık mücadelesi verdi. Dokunulmazlığı kazanmak iki takım yarışmacıları arasında sık sık tansiyon yükseldi. Kırmızı takımdan Sercan ile mavi takımdan Yasin’in tartışmaları oyunun önüne geçti.

survivor1
Oyunda, yarışmacılar türlü engellerle dolu uzun parkuru aşmaları ve atış kısmına gelmeleri gerekiyordu. Burada ise Önce iki sembolü düşürmeleri gerekiyor, devamında ise kale önündeki engelin kaldırılması sonrasında iki topun sepete sokulması gerekiyordu. Yüksek rekabetin yaşandığı dokunulmazlık oyununda kazanan ise 10’a 8’lik skorla mavi takım oldu.

survivor2

SURVIVOR’DA HAFTANIN 2. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor 2020’de dokunulmazlığı kaybeden kırmızı takım ada konseyine gitti. Türkiye’ye dönen Acun Ilıcalı’nın İstanbul’daki stüdyodan katıladığı ada konseyinde kırmızı takım için ilk olarak halk oylaması yapıldı.

kırmızı

Sonrasında eleme adayı belirlemek için kırmızı takım yarışmacıları, gitmesini istedikleri bir arkadaşının ismini yazdılar. Kırmızı takımda alınan karar sonrasında Barış, Survivor 2020’de haftanın ikinci eleme adayı oldu.

barış

SURVIVOR’DA İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor’ın 6 Haziran Cumartesi akşamı ekrana gelen 99. bölümde haftanın ilk dokunulmazlığını kırmızı takım kazandı. Dokunulmazlığı kaybeden mavi takım için ada konseyi toplandı. SMS oylaması sonrasında yarışmacılar, ada oylaması yaptı ve adadan gitmesini istedikleri isimleri yazdılar. İsmi 4 kere yazılan Cemal Can, Survivor 2020’de ilk eleme adayı oldu.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

BİR CEVAP BIRAK