En Verimli Yakıtlar

En Verimli Yakıtlar

 Lpg, araçlarımızda kullanabileceğimiz en verimli yakıttır. Çünkü çok yönlü olma özelliği ile istenilen performansı, istenilen maliyet üzerinden sunabilmektedir.

70
0
PAYLAŞ

 Lpg, araçlarımızda kullanabileceğimiz en verimli yakıttır. Çünkü çok yönlü olma özelliği ile istenilen performansı, istenilen maliyet üzerinden sunabilmektedir. Ayrıca Lpg montajı gerçekleştirilmiş bir sistemin, en önemli özelliği de kolay taşınabilir bir sisteme sahip olmasıdır. Demir yolu ve deniz taşıtları için yakıt sağlama durumlarında, yer altı depolama özelliğine sahiptir. Bu sayede hiçbir araç yolda kalmamakta ve yolculuğuna verimli bir şekilde devam edebilmektedir. LPG gazı kolay ulaşılabilir olduğu için büyük borular veya devasa yer altı tünellerine ihtiyaç duymamaktadır. Dünyanın en ücra kösesine veya Brezilya’nın balta girmemiş ormanlarına bile taşınabilme özelliğine sahiptir. Peki, Türkiye’deki en verimli LPG gazını nerden bulabiliriz? Bu sorunun cevabı kesinlikle Candan Mühendislik olarak verilmelidir. Yıllardır sağladığı hizmet sayesinde ihtiyacı olan herkese en verimli LPG gazını sunmaktadır.

 LPG Gazının Avantajları

LPG gazı, dünya üzerindeki gazlar içinde karbon elementini az bulunduran gaz türüdür. Bu özelliği sayesinde dünyanın her bölgesindeki açık veya kapalı hava havzalarının kalitesini geliştirebilmektedir. Ayrıca sera gazının azaltımında oynadığı önemli rol nedeniyle de tüm dünya tarafından kullanılması en çok tavsiye edilen Otogaz sistemidir. Öyle ki LPG gazının havada bıraktığı karbon izi, doğalgazdan %20, kömürden ise %50 daha düşüktür. Ayrıca iklim değişikliğine neden olan hiçbir gaz, bu yapının içeriğinde bulunmamaktadır. Son olarak dünya üzerinde egzoz emilimini en az gerçekleştiren yakıt olduğunu da belirtmekte fayda var.

 

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK