AÖF sınav tarihleri nedir? AÖF Sınavları ne zaman?

0
46 views

Eğitim ve çalışma hayatını beraberinde götürmek oldukça zor oluyor. Çoğu insan bu iş hayatının yoğunluğu yüzünden eğitimini Açıköğretim fakültelerini tercih ediyorlar. Yapmış oldukları bu tercih biraz olsun rahatlamalarına sağlıyor. Anadolu üniversitesi açıköğretim fakültesi sınavları diğer üniversitelere göre oldukça kolay ve çalışan insanların başlıca tercihleri arasında. Anadolu üniversitesinde sınavlar oldukça kolay. Sınavlara hazırlanmanız için hem kitap veriyorlar hemde bunun yanında sizlere online olarak derslere giriş yaparak öğrenebilmenize de imkan sağlıyor.

Geçmiş olduğumuz haftalarda bilindiği üzere Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi’nde okuyan binlerce öğrenci güz dönemi sınavlarına girdiler. Vize sınavlarının atlatılmasından hemen sonra öğrencileri gözlerini final sınavlarına diktiler. Akıllardaki soru Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi’nin final sınavlarının ne zaman olacağı. 2017 – 2018 Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi  güz dönemi final sınavları ne zaman olacak?

Vize sınavlarının bitmesi ile Açıköğretim Fakültesi öğrencileri final sınavlarına çalışmaya başladılar. Final sınavlarına hazırlıklar oldukça yoğun bir tempoda devam ediyor. Binlerce öğrencinin katılacağı Anadolu Üniversite Açıköğretim Fakültesi sınav takvimi yayımlandı.

Açıköğretim Fakültesi Sınav Takvimi

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi güz dönemi finalleri 13 – 14 Ocak 2018 tarihinde gerçekleşecek.

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi bahar dönemi vizeleri 14 – 15 Nisan 2018 tarihinde gerçekleşecek.

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi bahar dönemi finalleri 02 – 03 Haziran 2018 tarihinde gerçekleşecek.

CEVAP VER